NASZE ZABIEGI

 

W FILLMED stawiamy na holistyczne podejście do procesu starzenia się skóry proponując nowoczesne rozwiązania z użyciem bezpiecznych i cenionych przez dermatologów oraz lekarzy estetycznych preparatów:

  • zabiegi z użyciem bioregenerującego produktu na bazie 60 składników zapewniają skórze regenerację, również w jej głębszych warstwach. Precyzyjnie opracowana formuła na bazie witamin, aminokwasów, koenzymów, antyoksydantów, glutationu i nieusieciowanego kwasu hialuronowego dostarcza skórze tego, czego w danym momencie potrzebuje najbardziej. To propozycja dla każdego: w przypadku starszych osób jest doskonałym uzupełnieniem bardziej inwazyjnych procedur, z kolei u młodszych protokoły bioregenerujące FILLMED pozwalają opóźnić pojawienie się pierwszych oznak starzenia się skóry.
     
  • protokoły na bazie produktów wypełniająco-stymulujących pozwalają przywrócić młodszy owal twarzy, wymodelować usta lub kości policzkowe, a także wypełnić powierzchowne oraz głębsze zmarszczki. Dzięki plastyczności produktów efekty zabiegów są niezwykle naturalne.

 

 

BIOREGENERACJA FILLMED

Bioregeneracja to nowe podejście do tematu odmładzania twarzy na wszystkich poziomach tkankowych i nowoczesnej terapii anti-aging, która opiera się na protokołach zabiegowych FILLMED z wykorzystaniem preparatu bioregenerującego marki. Zabiegi, w zależności do wybranej procedury zabiegowej, wygładzają powierzchowne zmarszczki, poprawiają gęstość skóry, przywracają jej jędrność, gładkość oraz sprawiają, że staje się nawilżona, odżywiona i pełna blasku.

FORMUŁA Z 60 SKŁADNIKAMI AKTYWNYMI - DZIAŁANIE
Protokoły bioregeneracyjne FILLMED oparte są na preparacie, który już od 45 lat jest stosowany i doceniany przez lekarzy medycyny estetycznej na całym świecie. Swoją skuteczność zawdzięcza zaawansowanej formule łączącej 60 składników aktywnych w odpowiednim stężeniu, by zapewnić skórze głęboką regenerację. Precyzyjnie opracowany skład dostarcza skórze tego, czego w danym momencie potrzebuje najbardziej:
Kwas hialuronowy. To substancja naturalnie występująca w naszym organizmie, która ma zdolność zatrzymywania dużych ilości wody wpływając na nawilżenie i odżywienie skóry.  Wraz z wiekiem produkcja kwasu hialuronowego maleje, przez co nasza skóra traci elastyczność i jędrność. Postaw na bioregenerujące protokoły FILLMED, które zapewnią jej zdrowszy i młodszy wygląd.
Glutation to jeden ze skuteczniejszych antyoksydantów, niezbędny do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Działa detoksykująco, wzmacnia komórki przed negatywnym działaniem zanieczyszczeń oraz stresu oksydacyjnego oraz wspomaga procesy anti-aging. Spadek stężenia glutationu powoduje przedwczesne starzenie się komórek. Glutation to również jeden ze składników bioregenerującego preparatu FILLMED.
Witaminy (A, C, E oraz witaminy z grupy B) są niezbędnymi składnikami odżywczymi do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, w tym komórek skóry. Każda witamina pełni ściśle określoną funkcję, a efektem jest promienny, młodszy wygląd skóry.
Witamina C – znany przeciwutleniacz, niezbędny do produkcji kolagenu.
Witamina A (retinol) – antyoksydant o silnych właściwościach regeneracyjnych, wpływa na koloryt skóry, zmniejsza przebarwienia i niweluje niedoskonałości skóry.
Witamina E (tokoferol) – przeciwutleniacz niezbędny w zabiegach anti-aging. Spowalnia procesy starzenia się organizmu, w tym komórek skóry. Podobnie jak witaminy A i C, chroni przed negatywnym wpływem stresu oksydacyjnego.
9 witamin z grupy B: B1, B2, B3, B5, B6, B7, B8, B9, B12 o właściwościach antyoksydacyjnych, wpływają min. na procesy regeneracyjne komórek oraz dbają o prawidłowe nawilżenie skóry i regulują pracę gruczołów łojowych.
Aminokwasy nie tylko odgrywają ważną rolę w wielu procesach zachodzących w organizmie, ale również są niezbędnym budulcem dla białek, takich jak kolagen czy elastyna. To m.in. dzięki nim Twoja skóra będzie jędrna i elastyczna. W preparacie bioregenerującym FILLMED znajduje się ich aż 24.
Minerały to właśnie one gwarantują równowagę w metabolizmie komórkowym, sprawiając, że Twoja skóra będzie zdrowa, o znacznie młodszym wyglądzie. Wapń, potas, magnez oraz sód – te minerały znajdziesz w preparacie bioregenerującym FILLMED.
5 nukleozydów (deoksyadenozyna, deoksycytydyna, deoksyguanozyna, deoksytymidyna, metylocytozyna), które stymulują produkcję kolagenu i elastyny, aby zwiększyć elastyczność i procesy regeneracyjne komórek Twojej skóry.
Dodatkowo preparat bioregenerujący FILLMED zwiększa produkcję kolagenu, który jest niezbędnym białkiem występującym w naszym organizmie odpowiadającym za strukturę, elastyczność i wytrzymałość naszej skóry. Działa jak „cement”, który utrzymuje wszystko na swoim miejscu, zapewniając wsparcie i jędrność. Jednak wraz z wiekiem produkcja kolagenu maleje, powodując oznaki starzenia skóry. Pomiędzy 20. a 70. rokiem życia tracimy aż 60% kolagenu w naszej skórze, dlatego niezbędna jest jego stymulacja za pomocą odpowiednich protokołów zabiegowych.

NOWOCZESNA TECHNIKA PODANIA
Zabiegi oparte na klasycznej mezoterapii igłowej są od lat podstawą terapii anti-aging i polegają na wstrzykiwaniu substancji o działaniu przeciwstarzeniowym, odżywczym lub bioregenerującym w wybrane partie skóry. Laboratoires FILLMED wychodzą naprzeciw potrzebom lekarzy i pacjentów tworząc specjalną nakładkę na strzykawkę, umożliwiającą precyzyjne podanie preparatu na tyle płytko, że zabieg jest skuteczny, praktycznie bezbolesny i nie powoduje powstawania siniaków. Nakładkę FILLMED stosuje się w przypadku okolic, gdzie skóra jest bardzo cienka i płytko unaczyniona, przez co starzeje się szybciej, np. w okolicach ust, oczu oraz szyi).

OBSZARY ZASTOSOWANIA
Obszary do zastosowania protokołów bioregenerujących FILLMED:
twarz; okolice oczu, w tym powieka górna i dolna; szyja; dłonie; okolice ust.

ZABIEG W PRAKTYCE
Zabieg bioregeneracyjny FILLMED wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej. Sam zabieg trwa ok. 20 minut i polega na serii mikrowstrzyknięć preparatu bioregenerującego do warstwy skóry właściwej na wybranym obszarze twarzy. Dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się od 3 do 5 sesji w odstępach 3-4 tygodni. 
Dzięki podaniu za pomocą za pomocą bardzo cienkiej igły lub specjalnej nakładki* zabieg bioregenerujący jest bardzo dobrze tolerowany i praktycznie bezbolesny. W przypadku szczególnej wrażliwości pacjenta lekarz może zaaplikować znieczulenie miejscowe. 
Po iniekcjach, może pojawić się lekkie zaczerwienienie na twarzy, rzadko małe siniaki.
/* Dotyczy delikatnych okolic oczu, szyi lub wokół ust)./

NATURALNY WYGLĄD, SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO 
Formuły preparatów FILLMED przygotowywane są w fabrykach na terenie Europy Zachodniej, gdzie podlegają restrykcyjnemu monitoringowi produkcji zgodnie z międzynarodowymi standardami. Receptury produktów FILLMED poddawane są badaniom klinicznym potwierdzającym jego bezpieczeństwo oraz skuteczność, a także szczegółowej kontroli na każdym etapie produkcji. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo ich stosowania regularnie przeprowadzane są testy jakości, a każda strzykawka podlega indywidualnemu przeglądowi. FILLMED to produkty spełniające międzynarodowe standardy ISO 14 644 oraz ISO 13 485.
Zabiegi bioregenerujące FILLMED zostały stworzone z myślą o pacjentach, którzy marzą o naturalnie wyglądającym efekcie odmłodzenia, bez zmiany rysów twarzy i sztucznego efektu końcowego.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
Po zabiegu przez 12 godzin nie nakładaj makijażu na skórę, unikaj nadmiernej ekspozycji na słońce i promienie UV, nie chodź do sauny lub łaźni tureckiej przez tydzień od zabiegu.

ZABIEGI WYPEŁNIAJĄCE I LIFTINGUJĄCE

Upływ czasu, stres, ekspozycja na słońce osłabiają biologiczne funkcje skóry, która staje się bardziej podatna na przedwczesne starzenie. Substancje znajdujące się w skórze tracą zdolność do efektywnej regeneracji. Skóra staje się cieńsza i traci elastyczność, co sprzyja powstawaniu zmarszczek i zmianie owalu twarzy. Z czasem zmienia się również mimika.
Zabiegi FILLMED na bazie produktów wypełniających z kwasem hialuronowym zapewniają odwrócenie tych zmian. Możesz przywrócić twarzy młody, naturalny wygląd, poprawiając niedoskonałości związane z upływem czasu.

TECHNOLOGIA
Wszystkie wypełniacze FILLMED zawierają kwas hialuronowy w innowacyjnej technologii opartej na połączeniu kwasu hialuronowego o bardzo długich i długich łańcuchach oraz nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Co z tego wynika?
Dzięki zachowaniu doskonałej równowagi pomiędzy 3 rodzajami kwasu hialuronowego, zabiegi na bazie wypełniaczy FILLMED gwarantują bardzo naturalne efekty, bez ryzyka kłopotliwych powikłań, w tym odczynów zapalnych. 
Preparaty wypełniające FILLMED zapewniają trwałe efekty zabiegów, utrzymujące się nawet do 18 miesięcy, co znalazło swoje potwierdzenie w licznych badaniach klinicznych.

ZASTOSOWANIE PRODUKTÓW WYPEŁNIAJĄCYCH FILLMED:
nieinwazyjny lifting – odmłodzenie rysów twarzy:
odmłodzenie owalu;
odbudowa utraconej objętości twarzy;
powiększenie lub modelowanie ust, poprawa ich konturu;
usunięcie asymetrii ust;
niwelowanie powierzchownych i głębokich zmarszczek;
niwelowanie tzw. chomiczków oraz linii „marionetki”.

BEZPIECZEŃSTWO 
Bezpieczeństwo stosowania naszych produktów jest naszym priorytetem. Kwas hialuronowy marki FILLMED powstaje na drodze procesów biotechnologicznych. Jest on oczyszczany na wielu etapach produkcji, co zapewnia jego najwyższą jakość.
Preparaty FILLMED łatwo wnikają w tkanki. Zaaplikowane w okolicę wymagającą korekty doskonale wygładzają zmarszczki i przywracają utraconą objętość. Dzięki zawartości lidokainy, zabieg jest praktycznie bezbolesny, jednak w przypadku szczególnej wrażliwości pacjenta lekarz może zaaplikować znieczulenie miejscowe. 

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
Po zabiegu przez 12 godzin nie nakładaj makijażu na skórę, unikaj nadmiernej ekspozycji 
na słońce i promienie UV, nie chodź do sauny lub łaźni tureckiej przez tydzień od zabiegu.

DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE:
Działania niepożądane mogą wystąpić od razu po iniekcji preparatu lub po pewnym czasie. Należą do nich min.: - reakcje zapalne (zaczerwienienie, obrzęk, wysypka), którym mogą towarzyszyć swędzenie oraz/lub większa wrażliwość w miejscu iniekcji; - drobne krwiaczki jak w przypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka.

MASZ PYTANIA?
NAPISZ LUB ZADZWOŃ
Monika ADAMIROWICZ,
woj. kujawsko-pomorskie oraz linia Skin Perfusion,
tel. 882 155 625
Iwona BRONIEWSKA,
woj. śląskie i opolskie,
tel. 882 161 396
Małgorzata GŁOWACKA,
woj. zachodnio-pomorskie
tel. 532 801 879
Alicja JANICKA,
woj. wielkopolskie, zachodnio-pomorskie,
tel. 882 166 745
 
Grzegorz KABAJ,
woj. małopolskie i podkarpackie,
tel. 882 155 668
Dorota KIEŁTUCKA,
woj. mazowieckie i świętokrzyskie,
tel. 882 160 577
Izabela KRZESZOWSKA,
woj. warmińsko-mazurskie, lubelskie i podlaskie,
tel. 532 465 041
Kinga KUCZERA,
woj. warmińsko-mazurskie i pomorskie,
tel. 881 062 488
Agnieszka MAŁEK,
woj. mazowieckie,
tel. 532 756 152
Joanna PIECZONKA,
woj. łódzkie i kujawsko-pomorskie,
tel. 882 151 559
Monika PILARZ,
woj. dolnośląskie,
tel. 886 534 408
Michał ŚNIGURSKI,
woj. mazowieckie,
tel. 882 158 494
Michalina WYSOKIŃSKA,
woj. warmińsko-mazurskie i pomorskie,
tel. 882 165 673